TeeNs.INC.FoRuM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cum a fost astazi la scoala??

+11
LexX
Ellzişor
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Choko Shαke ت
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ
Gabriela
Kirara
ღŤώεεтÿღ
Arcade
meyryn
ღ♥Alexღ♥
15 participanți

In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de ღ♥Alexღ♥ Vin Oct 15, 2010 10:29 pm

buna!!
cum a fost la voi astazi la scola??
la mine afost binisor...
mate am facut cu aia din a-7-a pt ca dna de mate e la spitat asa ca am facut si noi cu dna directoare!
la romana a facut romana normal laugh laugh2
la spor a fost cel mai bine!!!! ce agitata sunt..alergam ca tampita pe acolo laugh2 laugh2
la voi cum a fost!?? ma astept sa povestiti cum am facut eu! happy
ღ♥Alexღ♥
ღ♥Alexღ♥

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Mesaje : 11
Data nasterii : 10/10/1998
Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de meyryn Sam Oct 16, 2010 12:06 am

a fost destul de usor, adica am facut multe ore cu diriginta care ne-a certat la fiecare ora pentru ca profesori se plang de noi ca vorbim mult la ore, la romana am adormit si la religie am scris de am crezut ca o sa-mi cada mana.
A da era sa uit ma mutat cu un baiat in banca care are gropite rusinos si deseneaza pe banca ca si mine he he
meyryn
meyryn

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Mesaje : 15
Data nasterii : 28/09/1995
Varsta : 28
Localizare Localizare : prin Romania
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : multe
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu inca

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Arcade Sam Oct 16, 2010 1:02 am



hooo hooo imi aduc aminte de vremurile faine de la liceu, ora de romana dormeam in ultima banca pe 3 scaune confortabile cu bureti iar la matematica stateam cuminte in banca mea doar ca si acolo atipeam. la mate doar lunea mai adormeam caci aveam 3 ore una dupa alta ... doamne cat salivam pe caietul ala de se minunau colegele mele de banca Karla si Andreea rolling eyes

ce sa ii faci , sa va distrati la liceu, sa nu treaca anii aiurea si voi sa nu faceti de toate dar sa nu uitati sa si invatati!

seara buna! o bere fratee! mai multa bere!
Arcade
Arcade
Admin

Sex : masculin
Zodiac : Gemeni
Mesaje : 88
Data nasterii : 19/06/1990
Varsta : 33

http://smmihai.wordpress.com/

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de ღŤώεεтÿღ Lun Dec 06, 2010 8:51 pm

pai la mine...am avut mate iar profesoara s-a enervat deoarece l-a pus pe un coleg sa deseneze la tabla un paralelipiped iar el facea un televizor,la romana ne-a pus sa facem niste compuneri cu titlul,,Jungla de pe Venus'',la geografie,cu diriginta...ne-a certat ca intotdeauna ca profesorii se plang de noi si muzica unde am cantat colinde si profesorul a inceput sa se certe cu un coleg de al meu care are tupeu.
ღŤώεεтÿღ
ღŤώεεтÿღ

Sex : feminin
Zodiac : Fecioara
Mesaje : 13
Data nasterii : 08/09/1996
Varsta : 27
Localizare Localizare : my world and mine alone
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : Eu !? Mereu naiva cand vine vorba de EL.

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Kirara Mar Dec 21, 2010 12:55 am

la scoala?pai nu prea am facut ore..la biologie am vorbit despre balul fulgilor de nea care s-a tinut astazi,la religie am cantat colinde iar doi colegi se bateau in spatele clasei iar altul isi facea autoportretul la tabla.La romana,am stat iar profesoara dorea liniste,ceea ce era greu de realizat.
Kirara
Kirara

Sex : feminin
Zodiac : Fecioara
Mesaje : 19
Data nasterii : 08/09/1996
Varsta : 27
Localizare Localizare : <``In my dreams``>
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : h@ppy

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Arcade Mar Dec 21, 2010 6:50 am

Kirara a scris:la scoala?pai nu prea am facut ore..la biologie am vorbit despre balul fulgilor de nea care s-a tinut astazi,la religie am cantat colinde iar doi colegi se bateau in spatele clasei iar altul isi facea autoportretul la tabla.La romana,am stat iar profesoara dorea liniste,ceea ce era greu de realizat.

hehe asa sa tot fie happy ... scoala nu si distractie da
Arcade
Arcade
Admin

Sex : masculin
Zodiac : Gemeni
Mesaje : 88
Data nasterii : 19/06/1990
Varsta : 33

http://smmihai.wordpress.com/

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Gabriela Mar Ian 25, 2011 4:02 am

zile de scoala ..bleah dar uite ca iti aduci aminte de cateva lucruri cu placere.imi aduc aminte ca in clasa a7a o colega a venit cu o trusa de machiaj si noi fetele am inceput sa ne machiem ei atunci au inceput si baietii sa vrea si uite asa am inceput sa ii machiem, eu fiind printre cele ce isi experimentau ideile pe baieti .sincera sa fiu eram foarte multumita de opera mea.in acea zi baietii au stat machiati . ce tamtam a iesit ufff, era sa mi se scada nota la purtare , dar nu s-a intamplat happy slava domnului
atuci aveam o frica sa nu mi se strice media de la purtare si mi se parea ceva serios , dar acum rad cu gura pana la urechi cand imi amintesc laugh2 laugh

ne mai auzim ! hihi ! hrr hi hi
Gabriela
Gabriela

Sex : feminin
Zodiac : Sagetator
Mesaje : 144
Data nasterii : 24/11/1995
Varsta : 28
Localizare Localizare : nicaieri:P
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : cumparaturi :D
Stare de spirit Stare de spirit : nimic special

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ Lun Feb 28, 2011 3:15 am

Da....cu-i ii place scoala ? Mai nimanui dragilor . Insa ce-i drept , atunci cand crestem ne revin in minte toate amintirile petrecute cu colegi , toate nazdravaniile facute . Of of , uni isi dau seama prea tarziu de ceea ce pierd hi hi nesigur
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ

Zodiac : Rac
Mesaje : 160
Data nasterii : 03/07/1994
Varsta : 29
Localizare Localizare : In visele tale <3
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Muzicaa ;x
Stare de spirit Stare de spirit : ~ Happy ~

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Gabriela Lun Feb 28, 2011 4:20 pm

BuBuLiNa a scris:Da....cu-i ii place scoala ? Mai nimanui dragilor . Insa ce-i drept , atunci cand crestem ne revin in minte toate amintirile petrecute cu colegi , toate nazdravaniile facute . Of of , uni isi dau seama prea tarziu de ceea ce pierd hi hi nesigur

Da Bulanel , of , scoala asta este de groaza!Dar uite ca are si ea partile sale bune, prietenii pe care ti-i faci de-a lungul anilor hi hi
Gabriela
Gabriela

Sex : feminin
Zodiac : Sagetator
Mesaje : 144
Data nasterii : 24/11/1995
Varsta : 28
Localizare Localizare : nicaieri:P
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : cumparaturi :D
Stare de spirit Stare de spirit : nimic special

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Ce facem noi de obicei la scoala

Mesaj Scris de Choko Shαke ت Lun Mar 14, 2011 2:12 am

Clasa mea este una mai nebunatica, si avem "norocul" de a fi cea mai apropiata clasa de cancelarie.
Anul asta mi-a murit directoarea adjuncta, acum avem una noua, proful de mate a fost in spital din vina tensiunii, noua directoare adjuncta e bolnava ( a luat de la noi) si profa de biologie a iesit de la noi de la ore plangand. Sa va spun de ce?
Ei bine era o zi normala, insa aveam biologia, lucru anormal pentru noi. Avem o profa oarecum de treaba, nu am nimic cu ea, insa a facut proasta decizie sa ne dea tema cu 5 minute inainte de a se suna, asa ca noi am crezut imediat dupa ce a terminat ca e pauza. Ne-am ridicat cu totii din banca, baietii au inceput sa se injure pe acolo, chestii normale pe la mine. Profa tot se auzea cum tipa da noi eram paraleli. Din senin isi face aparitia doamna directoare care i-a tinut profei o predica imensa, ca de ce nu eram la locul nostru? In cele din urma i-a taiat din salariu, iar saraca profa a iesit din clasa plangand.
Alta zi, alta aventura: S-a dat o noua "lege" in scoala ca pana la 11 fara 10 nu se deschid portile scolii, ca sa nu mai chiuleasca astia de a8a. ( da de unde ca sar gardu nebunii). Clasa 7A, mai precis clasa din care fac parte, s-a adunat in fata portilor scolii, vorbeam unii cu altii, ne distram, etc. Eu una eram cam ametita, abea imi luasem ochelari noi si nu eram obisnuita, vedeam ciudaaat. Se sunase de pauza, era 10:50 deci. Femeia de serviciu nu a venit. Am mai stat 3-4 minute, nimic. Ne-am decis cu totii sa mergem in spatele caminului, unde i-am vazut pentru prima data pe colegii mei fumand. Eu nu am fumat, mi se pare stupid sa fumezi in clasa a 7a. Asa se cred ei "maturi". In fine, dupa asta ne-am dus la ceilalti in parc. Ne-am urcat cu totii in topogan, am mai stat, pe la 11:30, ne decidem sa ne intoarcem la scoala.
Acolo dam nas in nas cu femeia de serviciu. Deschide portile, iese afara si le incuie la loc. I-am zis sa ne lase sa intram , ca eram si noi inghetati de frig si plictisiti, dar nuuu. A plecat matracuca si am decis sa sarim cu totii gardul. Prima a fost Maria, una din nebunele clasei, care aveam mana in ghips. Apoi i s-au alaturat incavreo 5 colegi, iar acum era randul meu. Incercasem, insa nu am reusit. Eram ametita din vina ochelarilor. Nu vream sa inconjor si sa intru pe la gradinita, era prea lung drumul. Ce am decis deci? Lexxa trece prin gard.... Era acolo o gaura destul de pare prin gard, insa am trecut de ea. Apoi a mai urmat una, si am ajuns in curtea scolii.
Cand ne-am intalnit cu profa de franceza, am dat vina pe femeile de serviciu (chiar a lor si era). Saraca profa, cand a aflat ca au sarit cu totii gardul si ca eu am trecut prin el....... TARE FAZA.
Choko Shαke ت
Choko Shαke ت

Sex : feminin
Zodiac : Sagetator
Mesaje : 8
Data nasterii : 25/11/1997
Varsta : 26

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ Lun Mar 14, 2011 10:05 pm

Vai Lexx .. cate nazdravanii scumpo

Stiu cum e yeah!
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ

Zodiac : Rac
Mesaje : 160
Data nasterii : 03/07/1994
Varsta : 29
Localizare Localizare : In visele tale <3
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Muzicaa ;x
Stare de spirit Stare de spirit : ~ Happy ~

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Pufarina~Puff~Puffitza:x Mier Mai 11, 2011 4:53 am

la mine a mers foarte bine. Am luat un 10 la romana pe comentariu literal
si 9 la engleza. In pauze a fost amuzant si cam atat=))
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Mesaje : 31
Data nasterii : 19/10/1995
Varsta : 28

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Gabriela Joi Mai 12, 2011 1:54 pm

Eh la mine scola este foarte usoara happy
La ora de matematica eu nu scriu niciodata, doar ascult muzica la casti happy
La romana, pfoa la romana muncesc din greu nesigur
La chimie mereu imi fac temele la celelalte obiecte
La latina....la latina povestim cu profa despre toate tampeniile, numai latina nu facem laugh
Si in pauze ori ne udam cu apa ori ne jucam cu o minge de tenis si o aruncam pe geam, ori se arunca cu cornuri, iar eu imi petrec pauza sub banca laugh
Gabriela
Gabriela

Sex : feminin
Zodiac : Sagetator
Mesaje : 144
Data nasterii : 24/11/1995
Varsta : 28
Localizare Localizare : nicaieri:P
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : cumparaturi :D
Stare de spirit Stare de spirit : nimic special

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Ellzişor Joi Feb 02, 2012 3:01 pm

Pff.. Azi nu am mers inca :)))) NU stiu cum va fi.. dar la ce ore "multe" am, sigur o sa fie doar asa-> Merg la scoala, a intalnesc cu colegii, merg la ora de orchestra apoi cu nebunii e la mine din clasa la o tigara, apoi la un suc in "California" sau in "Smile" =]] Apoi istorie :]]]
Ellzişor
Ellzişor

Sex : feminin
Zodiac : Rac
Mesaje : 17
Data nasterii : 22/06/1996
Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot si nicăieri =]]
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : ...
Stare de spirit Stare de spirit : Mdeaa..

http://narusasu.nstars.org/forum

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de LexX Joi Feb 02, 2012 5:32 pm

Hehe. Eu sunt singura care am liber din cauza gerului? of of
Pff.. da. Liceul nostru are liber pentru doua zile [ieri si azi, ca vineri nu putea sa ne lase sa avem si noi o mini-vacanta]. Oricum, de marti ce sa spun? Cea mai plina zi... 3 ore de informatica in care profu ne-a pus sa facem nu stiu ce probleme... eh, cine il asculta... o colega statea pe facebook si asculta muzica, in consecinta s-a ales cu un 3 ... Altceva ... alte 2 ore de mate .. in care m-am uitat la prof, dar mintea mea numa' la progresii nu era. Oricum, sa fac altceva nu pot. Avem un prof de te doare mintea ... e foooarte sever ca mi-a pus un 3 numai pentru ca ma uitam si eu pe geam [ningea, deci era mai frumoasa privelistea decat el laugh2]... si in rest... o ora de fizica unde cred ca am adormit la cat de mult a predat profa... si nu in cele din urma, biologia cu diriginta, unde ne-a tot frecat la cap intr-una ca nu facem nimic si suntem iresponsabili ... ca suntem clasa a 9 a, dar parca suntem a 3 a. Dar na, ca de obicei, vorbeste la pereti. laugh2
Cam asta a fost si ziua de marti ... sa nu uitam de pauze, in care ca de obicei, baietii vin si iau fetele pe sus si le arunca in zapada. laugh2
LexX
LexX

Sex : feminin
Zodiac : Berbec
Mesaje : 9
Data nasterii : 27/03/1996
Varsta : 28
Localizare Localizare : In spatele tau :P
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Ficuri, muzica, plimbari etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix :))
Comentarii : Totzi avem probleme
Conteaza cum le facem fata
Nu le da prea multa importantza
N`ai decat o viata

Cazi, te ridici, tot ce zici e rabdare. Plangi, te distrugi, vrei sa fugi si te doare. Dai tot ce ai si ce n`ai totusi pare ca nu te descurci sa le pui lumea la picioare.



Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de ╰☆╮MidnightSun╰☆╮ Mier Feb 08, 2012 4:28 am

Azi?
Predat, liber, liber, predat, am vb cu profa de romana doua ore(conform orelor de azi).
╰☆╮MidnightSun╰☆╮
╰☆╮MidnightSun╰☆╮

Sex : feminin
Zodiac : Fecioara
Mesaje : 7
Data nasterii : 12/09/1996
Varsta : 27
Localizare Localizare : Prin Pitesti!
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte buna momentan.

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Layla Mier Feb 15, 2012 3:48 pm

Gneial in special pentru faptul ca nu am fost doua zile:)).
Pai probabil distractie, rasete, nebunie o plicitseala nebuna la cele doua ore de mate!
Layla
Layla

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion
Mesaje : 42
Data nasterii : 08/11/1996
Varsta : 27
Comentarii : Viata e a mea, Nu conteaza cati o vor!

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Ƭเ๓๓` Mier Feb 15, 2012 10:16 pm

Hmm... Pai... Am mancat ciocolata, am scapat de test xD
Dupa au venit doi tipi [m-au speriat] imbracati in gegi mari O.O care ne-au prezentat liceul militar si cele cele. Am discutat despre asta cu fetele, bine trebuie sa recunosc, ne impartaseam fanteziile perverse cu baietii de acolo laugh
Si apoi.. Am inceput sa impletesc niste bratari in ora de chimie xD
AND HOME!
Ƭเ๓๓`
Ƭเ๓๓`

Sex : feminin
Zodiac : Capricorn
Mesaje : 21
Data nasterii : 01/01/1997
Varsta : 27

http://myplace.forumgratuit.ro/

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de ♥º° Kιαгα °º♥ Dum Mai 20, 2012 2:01 am

Spun mai bine de vineri ca azi e sambata...
Super am ras, am plans, am fost prinsa ca[,] copiam, am inebunit baieti, am batut baieti, multe pentru o zi, nu?
♥º° Kιαгα °º♥
♥º° Kιαгα °º♥

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Mesaje : 35
Data nasterii : 23/09/1999
Varsta : 24
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii!
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Karate, belly dance, muzica...Shhh am zis prea multe
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sus In jos

cum a fost astazi la scoala?? Empty Re: cum a fost astazi la scoala??

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum