TeeNs.INC.FoRuM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chestie care probabil ati patit-o cu totii (>_<)

2 participanți

In jos

Chestie care probabil ati patit-o cu totii (>_<) Empty Chestie care probabil ati patit-o cu totii (>_<)

Mesaj Scris de StelutzeeMoov<3 Vin Feb 24, 2012 3:02 am

Era vineri seara, trecut de 11 noaptea, clubul/barul/restaurantul ca nu stiu sigur ce e era in plina atmosfera, muzica era grozava, gasca era cu tine, te simteai de neoprit si ce era si mai bine, parintii tai erau plecati (la o inmormantare=]]]). Trecuse mai bine de cateva saptamani de la ultima distractie si cum am aflat ca baiatul de care imi placea va veni si el nu am putut sa refuz mai ales cand mama nu putea sa ma opreasca. Am asteptat frumos pana la 8 cand spusese ca va suna( pe fix ca sa se asigure ca sunt acasa) si apoi am zbughit-o pe cel mai scurt drum in club. Am dansat si am baut si m-am prostit si m-am jucat tot felul de lucruri: sticluta, adevar sau provocare, procentul si alte tampenii. Tocmai ma jucam sticluta cand cel de care imi placea trebuia sa ma sarute:))) .Eu eram in culmea extazului si el parea la fel. S-a intins frumos, iar cand se afla la minim 10 cm de mine pantalonii au inceput sa imi vibreze:))). La capatul celalalt, mama, care se intorcea acasa pt. ca se simtea rau mi-a spus, citez: "Misca-te imediat acasa ca te omor. ". M-am speriat si suparat si ofticat de am inceput sa plang si am mers acasa mai ceva in doru`lenii. Bine... am mai trecut si pe la farmacie da`asta e alta poveste.
Partea cea mai proasta e ca bausem niste alcool si miroseam a tigari de la o posta. (clubul e de vina).
Si asa s-a sfarsit cea mai salbatica noaptea a mea yeah!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~^SFARSIT^~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

StelutzeeMoov<3
StelutzeeMoov<3

Sex : feminin
Zodiac : Leu
Mesaje : 10
Data nasterii : 10/08/1997
Varsta : 26
Localizare Localizare : Honolulu
Comentarii : *Pain = Love (>_<)
*Love = Music (^_^)
*Music = Fun ('=')
*Fun = Facebook ('_')
*Facebook = Friends (^.^)
*Friends = Entertain ($_$)
*Entertain = Freedom (*.*)
***Deci PAIN = FREEDOM (x_X)***

Sus In jos

Chestie care probabil ati patit-o cu totii (>_<) Empty Re: Chestie care probabil ati patit-o cu totii (>_<)

Mesaj Scris de ♥Irina Lun Apr 30, 2012 2:05 am

laugh2 happy laugh Prea tare ! Saraca de tine ! Cand sa-ti implinesti visul : misca acasa ! Prea tare!
♥Irina
♥Irina

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Mesaje : 12
Data nasterii : 04/10/1999
Varsta : 24
Localizare Localizare : Iti spun daca dai 1 leu
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : ce face orce adolescent
Stare de spirit Stare de spirit : bunaaaaa

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum