TeeNs.INC.FoRuM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Muzica = unul dintre motivele vietii (^.^)

2 participanți

In jos

 Muzica = unul dintre motivele vietii (^.^) Empty Muzica = unul dintre motivele vietii (^.^)

Mesaj Scris de StelutzeeMoov<3 Vin Feb 24, 2012 3:29 am

Muzica = e senzatia care iti da fiori pe sira spinarii, e sunetul care iti introduce ritmul in tot corpul si te face sa vibrezi. Uneori e motivul pentru care mergi mai departe sau hotarasti sa o iei de la inceput. E cea care, in momentele grele, iti vorbeste despre viitor, vindecand cu versurile ei ranile care te macina. E simplul gand ca nu esti singur, ca mai sunt multe persoane care iti impartasesc suferinta, ca tot raul va duce catre un nou inceput. In copilariea, e cea care te face sa visezi si sa speri, iar in adolescenta e cea care te trezeste. Muzica deschide celor mai multi dintre noi universe proprii in care ne afundam in momentele de suferinta pentru a ne vindeca. E unul dintre motivele vietii hi hi hi hi
StelutzeeMoov<3
StelutzeeMoov<3

Sex : feminin
Zodiac : Leu
Mesaje : 10
Data nasterii : 10/08/1997
Varsta : 26
Localizare Localizare : Honolulu
Comentarii : *Pain = Love (>_<)
*Love = Music (^_^)
*Music = Fun ('=')
*Fun = Facebook ('_')
*Facebook = Friends (^.^)
*Friends = Entertain ($_$)
*Entertain = Freedom (*.*)
***Deci PAIN = FREEDOM (x_X)***

Sus In jos

 Muzica = unul dintre motivele vietii (^.^) Empty Re: Muzica = unul dintre motivele vietii (^.^)

Mesaj Scris de Layla Mar Feb 28, 2012 4:17 pm

Ai mare dreptate apropo de muzica. Orice stare ai avea, muzica o poti asculta oricand, oricum, oriunde. Are o energie aparte, o placere...
Este una din marile placeri ale mele, iar fara muzica nu stiu ce m-as fi facut.
Layla
Layla

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion
Mesaje : 42
Data nasterii : 08/11/1996
Varsta : 27
Comentarii : Viata e a mea, Nu conteaza cati o vor!

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum