TeeNs.INC.FoRuM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acuma eu ......

3 participanți

In jos

Acuma eu ...... Empty Acuma eu ......

Mesaj Scris de ♥Kid♥Kiddutz♥Rallu♥ Vin Apr 15, 2011 5:06 pm

Eram in vancata de vara , si eram pe afara cu niste vecini foarte de treaba eram vreo 6 fete si 9 baieti
era un om al strazi p acolo si s`au gandit baieti sa luam niste sticle cu apa rece nicio fata nu stia despre ce era vorba dar ne`am dat seama cand am vazut ca l`au udat pe saracu` om .....saracutzu mai si dormea ,desi mi`a parut rau de el a fost prea funny .
Alta intamplare:
Eram cu o fata si cu fratele ei mai mic(foarte destept copilu`) mergeam cu sor`sa in fata si ne`am trezit cu Emi (fratele fetei) ca arunca cu pietre intr`un garaj (chestie funny) si ne`am pus si noi la mintea copilului si am mai dai de vreo 3-4 ori pana a venit proprietarul sa va zic deci era in slip ala....=))
si am fugit Gabi prima,eu a 2 si emi al 3-lea era sa il prinda pe saracu copil .Asta tot in vara era .
Sau knd am aruncat cu pietre in geamu` unei cocalare.....:)) ii ziceau Vacky ,am dat noi cu pietre pana a iesit
bunica`sa pe geam si noi ne`am ascuns in spatele unei masini ,si ea ne`a vazut si a zis:
-La ce scoala sunteti mai!Vezi Doamne noi eram prosti sa spunem si i`am zis ca eram la alta scoala
.
♥Kid♥Kiddutz♥Rallu♥
♥Kid♥Kiddutz♥Rallu♥

Sex : feminin
Zodiac : Scorpion
Mesaje : 7
Data nasterii : 19/11/1996
Varsta : 27

Sus In jos

Acuma eu ...... Empty Re: Acuma eu ......

Mesaj Scris de BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ Joi Apr 28, 2011 5:59 am

Mor aici =)) Ok, deci in primul rand saracul om, mie nu mi se pare funny, eu lupt pentru dreptate ! laugh Nu, acuma serios..saracul nesigur

Asa, next..aolo da' de ce ii se spunea Vacky ? Mor =))) Numai pot, aoleu ce porecla :)))=)))

laugh2 laugh2 Vai Doamne

Super laugh2 laugh2

Uhh, copilaria nesigur
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ
BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ

Zodiac : Rac
Mesaje : 160
Data nasterii : 03/07/1994
Varsta : 29
Localizare Localizare : In visele tale <3
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Muzicaa ;x
Stare de spirit Stare de spirit : ~ Happy ~

Sus In jos

Acuma eu ...... Empty Re: Acuma eu ......

Mesaj Scris de ♥º° Kιαгα °º♥ Dum Mai 27, 2012 11:36 pm

NEBUNATIC-O!:)) CE-am ras, as fi vrut ca si mie sa se intample, dar n-am murit inca =)))
♥º° Kιαгα °º♥
♥º° Kιαгα °º♥

Sex : feminin
Zodiac : Balanta
Mesaje : 35
Data nasterii : 23/09/1999
Varsta : 24
Localizare Localizare : Ai vrea tu sa stii!
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Karate, belly dance, muzica...Shhh am zis prea multe
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sus In jos

Acuma eu ...... Empty Re: Acuma eu ......

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum